دستگاه حضور غیاب ایرانی

شما نیز اگر نرم‌افزاری را می‌شناسید که فکر می‌کنید برای تحلیل مفید است در بخش دیدگاه معرفی کنید.

ممنون میشم اگه کسی جواب رو میدونه پاسخ بده واقعا کلافم کرده/

همچنین پشتیبانی از زیرنویس های فارسی بدون مشکلات رایج در میان دیگر پلیرها و وجود امکاناتی برای تنظیم زیرنویس ها باعث می شود که در برای تماشای فیلم بسیار مورد استفاده قرار گیرد.

مکینتاش ) مبدل فرمت صوتی و تصویری ( ویندوز

دیوید پارناس گفته‌است که مهندسی نرم‌افزار یک شکل از مهندسی است. استیو مک‌کانل گفته‌است که هنوز اینطور نیست، ولی مهندسی نرم‌افزار باید یک شکل از مهندسی شود. دونالد کنوت گفته‌است که برنامه‌نویسی یک هنر است.

جهت عضویت در خبرنامه شرکت مهندسی کسرا ایمیل خود را وارد کنید.

فقط دریافت پاسخ دیدگاه های خودم می‌توانید بدون درج نظر نیز از نظرات مطلع شوید، برای اینکار اینجا کلیک کنید. .

§        استفتده از تکنولوژی ابر: نرم افزارهای اشتراک مبتنی بر وب در حال افزایش می باشند، برخی از بهترین نرم افزارهای حضور و غیاب در حال حاضر مبتنی وب ارائه می شوند.

امروز با آموزش بلاک تبلیغات در اپ های اندرویدی بدون نیاز به روت با شما همراه بودیم، اگر شما هم برنامه ای برای جلوگیری از تبلیغات در برنامه های اندروید بدون نیاز ریشه می شناسید که در بالا مطرح نشده است میتوانید از طریق دیدگاه در این پست با ما به اشتراک بگذارید.

با ۵۰٪ تخفیف و ۹ هدیه به ارزش ۴٬۵ میلیون تومان در دوره نخبگان شرکت کنید

همانطور که میدانید امروزه تقریبا درهر شرکت وسازمانی برای بررسی و چک کردن ساعات حضوری ککا رمن ددر دفترکار یا ش ، از دستگاههای حضور و غیاب استفاده مینمایند . این دستگاه ها وظیفه ثبت ساعات ورود وخروج کارمندان و همچنین ماموریت و مرخصی رابرعهده دارند .

این صفحه آخرین‌بار در ‏۱۸ دسامبر منبع ۲۰۱۹ ساعت ‏۲۰:۲۴ ویرایش شده‌است.

اگه جواب خیر بود؟ برای پیشرفت و تحلیل دقیق چند ابزار و چند الگو همزمان استفاده بشه بهتره؟

نرم افزار زمان و حضور و غیاب اغلب به عنوان نرم افزار ساعت کارمندان یا نرم افزار پیگیری حضور و غیاب کارکنان قلمداد می گردد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “دستگاه حضور غیاب ایرانی”

Leave a Reply

Gravatar